
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутна душова кабіна REFLEXA BLACK, 100L x 90Px200 см, NEW TRENDY з прозорого скла
*Пропозиція поширюється лише на душову кабіну, відповідні душові піддони можна знайти на інших наших аукціонах.
Характеристики кабіни:
Модель Reflexa Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям
Технічна інформація:
Розміри кабіни з аукціону:
Дані в стовпці РОЗМІРИ наведено в порядку L x дверей P x висота.
Розміри X1 і X2 визначають розмір осі скла - це важливо при розміщенні кабіни на лінійному дренажі з плитки.
ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ПОРОГОВОЇ ЛАЙНИ
Стандартний комплект включає в себе всі елементи, необхідні для встановлення душової кабіни з порогом або без нього,
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні)
ВАРІАНТИ СКЛА
Стандартно прозоре скло.
Захист скла:
Захисне покриття ActiveShield 2.0
Це сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. На склопакет наноситься захисний шар із мікрочастинок, який заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи його ідеально гладким. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні та не залишаючи слідів накипу.
Під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо раз на 6 місяців використовувати кондиціонер для душової кабіни для оновлення покриття. Для чищення салонів New Trendy рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби, які не пошкоджують покриття. Засоби догляду доступні на наших аукціонах.
Якщо ви плануєте встановити душову кабіну на піддон - ви знайдете відповідні піддони на наших аукціонах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Reflexa Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 69 624 ₴
- В наявності
- Код: 159861693
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-4983
69 624 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

