




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Чорна кабіна з розсувними дверима, що автоматично закриваються

Переваги кабін New Trendy Softi Black

Розміри кабіни New Trendy Softi Black, чорні профілі
EXK-3965

EXK-3966
EXK-3967
EXK-3968

EXK-3969
EXK-3970
EXK-3971
EXK-3972
EXK-3973
EXK-3974
EXK-3975
EXK-3976
EXK-3977
EXK-3978
EXK-3979
EXK-3980
EXK-3981
EXK-3982
EXK-3983
EXK-3984
EXK-3985
EXK-3986
EXK-3987
EXK-3988
EXK-3989
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Softi Black |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |
- Ціна: 69 558 ₴
- В наявності
- Код: 133040149
Стінки для душових кабін New Trendy Softi EXK-3988
69 558 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



