




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВИНКА Душова кабіна MODUS BLACK 130x90x200 прозоре скло 8 мм, малюнок рами Active Shield
Серія: New Modus Black Створіть класичну елегантність завдяки темним кольорам і оригінальним матовим деталям. Надзвичайна кабіна NEW MODUS BLACK відкриває новий вимір розкоші.
Необроблені, економічні за формою, сучасні та унікальні — це нова колекція гардеробних.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 130 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 130 cm мм |
- Ціна: 70 227 ₴
- В наявності
- Код: 85092231
Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-0286
70 227 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



