




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Модель Avexa Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 6 мм із захисним покриттям Active Shield. На бічній стінці моделі встановлена вішалка-рейка, яка ідеально підходить для зберігання рушника. У нижній частині дверей є жолоб, який відводить воду зі скла в душову зону. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього. Можливе замовлення виробу в індивідуальному виконанні. Каталожний розмір: 100х70х200 см >
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Avexa Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 70 388 ₴
- В наявності
- Код: 128498569
Стінки для душових кабін New Trendy Avexa EXK-2547
70 388 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



