
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ NEW MODUS BLACK душова кабіна 120x100x200 EXK-5642
Нова модель Modus Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. Мають сітчастий декор. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього.
Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Door to door service - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість продавців не гарантують таку послугу, що є великим недоліком. З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати спокійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 70 240 ₴
- В наявності
- Код: 159862518
Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5642
70 240 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

