
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова модна п'ятикутна душова кабіна EVENTA 90x90x200 EXK-4614 ПРАВА
Душова кабіна прямокутна, безпечне загартоване скло 8 мм з захисним покриттям Active Shield. Двері на одинарних петлях, що відкриваються назовні.
Деталі:
Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Door to door service - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість продавців не гарантують таку послугу, що є великим недоліком. З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати спокійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Eventa |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 70 803 ₴
- В наявності
- Код: 157150416
Стінки для душових кабін New Trendy Eventa EXK-4614
70 803 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

