



Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна NEW TRENDS REFLEXA BLACK 120x90x200
Кутовий вхід з двома дверима, що відкриваються назовні
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Розміри від плиткової стіни до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 118,5-120 см
Розмір B 88,5-90 см
Розмір C 54 см
Розмір D 63 см
Розмір E 53 см
Розмір F 34 см
Розмір Ш 82 см
Висота H 200 см
7 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла менші приблизно на 2 см, наприклад, для кабіни 120x90 це буде 118x88
Можливо замовити кабіну будь-якого розміру за індивідуальною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 120 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 71 619 ₴
- В наявності
- Код: 100528282
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-1340+EXK-1337
71 619 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

