




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

ПОЛЬЩА ДВОСКЛАДНА КАБІНА
Новий Soleo Light Gold
70x70x195 см

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Стильна та безпечна ручка
Петлі колон

ВСТАНОВЛЕНА ПЕТЛЯ ЗІ СКЛОМ
ВСТАНОВЛЕННЯ З ПОРОГОВОЮ ЛАЙНОЮ ЧИ БЕЗ ЇЇ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 70 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi składane |
| Ширина | 70 cm мм |
- Ціна: 72 489 ₴
- В наявності
- Код: 160430923
Стінки для душових кабін New Trendy New Soleo K-1943
72 489 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





