




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Prime, підвісна з входом з кута, розміри 100х100х200 см, фірма NEW TRENDY, скло прозоре
Кабіна універсальна - можлива установка як лівого, так і правого варіанту.
*Пропозиція поширюється лише на душову кабіну.
** Продукт доступний під замовлення. Час доставки приблизно 2 тижні.
Характеристики кабіни:
Модель Prime має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям.
Технічна інформація:
Розміри кабіни з аукціону:
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні)
ВАРІАНТИ СКЛА
Стандартно прозоре скло.
**Можливість замовити товар в обраному варіанті скла.
Захист с
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Prime |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 72 195 ₴
- В наявності
- Код: 133040641
Стінки для душових кабін New Trendy Prime K-0907
72 195 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



