




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Новий профіль Trendy Smart Light Gold глянцевий золото
Переваги нових модних кабін Smart Light Gold
Розміри салону New Trendy Smart Light Gold, золоті профілі
Фактичні розміри для зовнішньої сторони профілю/доріжки
ПРИМІТКА. Дані в стовпці РОЗМІРИ наведено в порядку ДВЕРІ x БІКОВА СТІНА
EXK-4228
EXK-4229
EXK-4230
EXK-4231
EXK-4232
EXK-4233
EXK-4234
EXK-4235
EXK-4236
EXK-4237
EXK-4238
EXK-4239
EXK-4240
EXK-4241
EXK-4242
EXK-4243
EXK-4244
EXK-4245
EXK-4246
EXK-4247
EXK-4248
EXK-4249
EXK-4250
EXK-4251
EXK-4252
EXK-4253
EXK-4254
EXK-4255
EXK-4256
EXK-4257
EXK-4258
EXK-4259
EXK-4260
EXK-4261
EXK-4262
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 72 368 ₴
- В наявності
- Код: 23646766
Стінки для душових кабін New Trendy Modena EXK-1100
72 368 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




