




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ AVEXA 90X110 ПРЯМОКУТНА БІЛА ПРАВА ДУШОВА КАБІНА EXK-2801 - це прямокутна душова кабіна з прозорим наповненням і білими профілями в мінімалістичній формі. Модель душової кабіни з праворозсувними дверима призначена для установки як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Кабіна New Trendy має ширину 90 см, глибину 110 см і висоту 200 см. Представлена модель має легке в догляді загартоване скло товщиною 6 мм, яке додатково оснащене легким для очищення покриттям. На кабіну New Trendy з колекції Avexa поширюється гарантія 7 років. Модель також доступна в інших варіантах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Avexa White |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
- Ціна: 72 221 ₴
- В наявності
- Код: 128936256
Стінки для душових кабін New Trendy Avexa EXK-2801
72 221 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



