



Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна NEW TRENDS REFLEXA BLACK 120x100x200
Кутовий вхід з двома дверима, що відкриваються назовні
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Розміри від плиткової стіни до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 118,5-120 см
Розмір B 98,5-100 см
Розмір C 54 см
Розмір D 63 см
Розмір E 63 см
Розмір F 34 см
Розмір Ш 89 см
Висота H 200 см
7 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла приблизно на 2 см менші, наприклад, для кабіни 120x100 це буде 118x98.
Можливо замовити кабіну будь-якого розміру за індивідуальною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Smart |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 81 471 ₴
- В наявності
- Код: 100528285
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-1340+EXK-1339
81 471 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

