
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова модна душова кабіна Modus Black EXK-5663 висотою 200 см - характеристики
Нова модель Modus Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. Мають рамковий декор. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього.
EXK-5663:
Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Door to door service - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 70 308 ₴
- В наявності
- Код: 159862550
Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5663
70 308 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

