
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна Huppe Classics 2 стулки 100x100 см. Інформація про продукт - Умови встановлення на душовий піддон: 985-1000 - Ширина входу: 1242 мм - Висота: 2000 мм - Колір профілю: сріблястий матовий - Скло: прозоре - Відкриття назовні понад 90 градусів - Монтаж можливий як з порогом, так і без нього Відкривання всередину/назовні. Продукт включає покриття проти нальоту, яке входить у вартість. Скло Anti-Plaque. Легко чисте скло HÜPPE Anti-Plaque полегшує очищення та дозволяє воді просто стікати. У результаті залишається менше бруду та вапняних відкладень, а всі залишки можна легко видалити без використання агресивних засобів для чищення. Anti-Plaque — це не покриття, нанесене на скло, а обробка внутрішньої поверхні скла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huppe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Huppe |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 81 403 ₴
- В наявності
- Код: 38585410
Стінки для душових кабін Huppe Classics2 C23306.087.322
81 403 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

