
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Висота: 2000 ммСкло: 6 мм Доступні розміри: 80x80, 90x90, 100x100 см. Петлі з функцією підйому. Доступні з профілем: білий - 055, сріблястий глянець - 069, сріблястий мат - 087, прозоре скло з покриттям або без.< /p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huppe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Huppe |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 79 102 ₴
- В наявності
- Код: 38585418
Стінки для душових кабін Huppe Classics C23005.087.321
79 102 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
