




Доставка зі складу 5-10 днів.
КАБІНА REFLEXA тристінна 110х100х200 (навісна) ПРАВА
Складається з:
двері з фіксованим елементом 110 справа + дві бічні стінки 100
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Відкриття дверей на петлях
Розміри від плиткової стіни до зовнішнього краю профілю:
Розмір A 108 см
Розмір B 97,5-99 см
Розмір C 43 см
Розмір D 63 см
Висота H 200 см
7 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла менше приблизно на 3 см.
Можливо замовити двері будь-якого розміру за індивідуальною пропозицією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Reflexa |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 73 534 ₴
- В наявності
- Код: 99249413
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-1430
73 534 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж


