
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

- Тип: прямокутний- Довша сторона: 100 см- Коротша сторона: 80 см- Висота: 200 см- Вхід: розпашні двері- Тип наповнення: прозоре скло- Захисне покриття: так- У комплекті: кабіна без піддону - Кріплення: праве - Колір профілю: хром - Покриття профілю: глянець
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Eventa |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 10 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 73 962 ₴
- В наявності
- Код: 157695026
Стінки для душових кабін New Trendy Eventa EXK-4511
73 962 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
