
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова модна душова кабіна Modus Black EXK-5650 висотою 200 см - специфікація
Нова модель Modus Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. Мають сітчастий декор. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього.
EXK-5650:
Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення.
Обслуговування від дверей до дверей - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом!!!
З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати міцно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 150 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 150 cm мм |
- Ціна: 73 681 ₴
- В наявності
- Код: 159862565
Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5650
73 681 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

