
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутна кабіна EVENTA, двері на одинарних петлях 80x100x200, чистий Active Shield 8 мм
Квадратна та прямокутна душова кабіна, безпечне загартоване скло, покрите захисним покриттям Active Shield. Елегантна вішалка, що відкривається назовні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Eventa |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
- Ціна: 73 935 ₴
- В наявності
- Код: 85092302
Стінки для душових кабін New Trendy Eventa EXK-0129/EXK-0141
73 935 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
