




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова модна душова кабіна AVEXA BLACK Rectangular Left 120x100 Black EXK-2562 + БЕЗКОШТОВНИЙ засіб догляду БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!!!
Колекція Avexa Gold перетворює ванну кімнату на сучасну ванну кімнату. Avexa є синонімом світового дизайну. Він надає ванній кімнаті ефектний, розкішний вигляд. Продукція цієї лінії вирізняється деталями кольору матового золота, який є одним із провідних трендів у дизайні інтер’єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Avexa Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 74 551 ₴
- В наявності
- Код: 128498582
Стінки для душових кабін New Trendy Avexa EXK-2562
74 551 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



