




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Модель Prime White має елегантні білі деталі з матовим покриттям. Оснащена розсувною системою, що забезпечує плавне відкриття дверей. Використана технологія виключає необхідність установки нижньої колії. Prime White має безпечне загартоване скло товщиною 6 мм із захисним покриттям Active Shield. Душові кабіни можна встановлювати як з піддоном, так і без нього. Модель оснащена системою швидкого монтажу, яка дозволяє легко з'єднати рейки кабіни з її стіновими профілями. На колекцію поширюється гарантія 3 роки. Можливе замовлення виробу також в індивідуальному розмірі. Розміри в каталозі: 100x110x200cmX: 100cmY: 110cmH: 200cmW: 40cmA: 98,5-100cmB: 108-110cmC: 44cmБазова товщина скла: 6mmТехнічний малюнок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Prime White |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |
- Ціна: 75 018 ₴
- В наявності
- Код: 133582238
Стінки для душових кабін New Trendy Prime K-1630
75 018 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



