
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Висота: 2000 мм Скло: 6 мм Доступні розміри: 80х80, 90х90, 100х100 см. Доступні з профілем: білий - 055, сріблястий глянсовий - 087, прозоре скло з покриттям або без. .< /p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huppe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Huppe |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 81 604 ₴
- В наявності
- Код: 38585419
Стінки для душових кабін Huppe Classics C23006.087.321
81 604 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
