




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ AVEXA 120X120 КВАДРАТНА ЧОРНА ПРАВА ДУШОВА КАБІНА EXK-2594 - це модель, яка ідеально впишеться у ванну кімнату в сучасному, мінімалістичному та скандинавському стилі. Представлена кабіна з правосторонніми розпашними дверима має чорні профілі та ручки, які надають кузову характер і визначають кінцевий ефект. Модель з колекції Avexa від New Trendy має ширину 120 см, глибину 120 см і висоту 200 см - квадратна кабіна також доступна в інших кольорах і розмірах. Виріб можна встановити як на піддон, так і на підлогу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 120 cm |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Avexa Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 76 424 ₴
- В наявності
- Код: 128498645
Стінки для душових кабін New Trendy Avexa EXK-2594
76 424 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



