




Доставка зі складу 5-10 днів.
КАБІНА REFLEXA тристінна 120х110х200 (навісна) ЛІВА
Складається з:
двері з фіксованим елементом 120 + дві бічні стінки 110
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Відкриття дверей на петлях
Розміри від плиткової стіни до зовнішнього краю профілю:
Розмір A 118 см
Розмір B 107,5-109 см
Розмір C 53 см
Розмір D 63 см
Висота H 200 см
7 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла менше приблизно на 2-3 см.
Можливо замовити двері будь-якого розміру за індивідуальною пропозицією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 76 545 ₴
- В наявності
- Код: 99249369
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-1437
76 545 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж


