
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова модна душова кабіна Modus Black 200 см заввишки EXK-5653 - специфікація
Нова модель Modus Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. Мають сітчастий декор. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього.
EXK-5653:
Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення.
Обслуговування від дверей до дверей - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом!!!
З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати міцно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 190 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 170 cm мм |
- Ціна: 77 108 ₴
- В наявності
- Код: 159862488
Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5653
77 108 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

