
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіни серії Arta були створені відповідно до останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Всі моделі зроблені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт супроводжував вас кожен день: двері RIGHT з фіксованою стінкою 90 см. Переваги душової кабіни Arta KDJ II Кабіна: Розпашні двері (відкриваються всередину і назовні) із загартованого скла товщиною 8 мм Інноваційна система кріплень розріз з хомутами Поворотні петлі та кріпильні хомути розташовані врівень зі скляною рівномірною поверхнею, що полегшує прибирання кабіни Можливість встановлення хомутів у двох варіантах: з ущільнювальним профілем (дозволяє вирівняти кривизну стіни до 10 мм) або без використання профілю (в разі ідеально прямих стін) Елегантні деталі стандартно виконані за технологією Chrome+, яка характеризується більшим блиском і забезпечує кращу відповідність між кабінами та змішувачами для ванної кімнати Механізм підйому та опускання дверей запобігає руйнуванню ущільнювача та гарантує безшумну та безвідмовну роботу можливий будь-який дизайн інтер'єру, навіть самий незвичайний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 75 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 76 813 ₴
- В наявності
- Код: 110312584
Стінки для душових кабін Radaway Arta Kds II 38652103-01R+38610103-01+38610803-01
76 813 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

