




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Модель Prime White має елегантні білі деталі з матовим покриттям. Оснащена розсувною системою, яка забезпечує плавне відкриття дверей. Використана технологія позбавила від необхідності встановлення нижньої доріжки кочення. Prime White має безпечне загартоване скло товщиною 6 мм із захисним покриттям Active Shield. Душові кабіни можна встановлювати як з піддоном, так і без нього. Модель оснащена системою швидкого монтажу, яка полегшує з'єднання каналу кабіни з профілями стіни. На колекцію поширюється гарантія 3 роки. Також можливе замовлення виробу в індивідуальному виконанні Розмір по каталогу: 120х90х200см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 120 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Prime White |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
- Ціна: 76 799 ₴
- В наявності
- Код: 133582073
Стінки для душових кабін New Trendy Prime K-1042
76 799 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



