
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Arta KDD B прямокутна 100х80х200 см від: Предмет продажу кабіна прямокутна Arta KDD B 100х80х200 см з прозорим склом і розсувними дверима без піддону. Полотно 100 см - ліві двері, полотно 80 см - праві двері. Ви можете придбати протилежну конфігурацію на іншому аукціоні. Кабіни серії Arta створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт їх супроводжував щодня.
Переваги кабіни Arta KDD B
Прозоре скло та профілі Chrome+: На фото внизу зліва показані поворотні петлі з механізмом підйому і опускання дверей. З правого боку петля знаходиться врівень зі склом, що полегшує очищення. На фото внизу зліва показано механізм підйому і опускання дверей. Посередині розташована петля врівень зі склом, що полегшує очищення. З правого боку настінні петлі можна регулювати на 6 мм.
Стандартна ручка має чорні елементи TPE. Можливість безкоштовної заміни ручок з чорними TPE елементами на ручки з графітовими TPE елементами. Обмін має бути чітко вказано в повідомленні Продавцю. Скло вкрите покриттям EasyClean, що полегшує утримання салону в чистоті. Завдяки покриттю EasyClean менше бруду осідає на скляній поверхні, і її легше видалити.
Технічне креслення
Ми пропонуємо душові кабіни, двері для перегородок, конструкції для ванн, душові піддони, душові піддони під плитку та лінійні водостоки від Radaway.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 97 987 ₴
- В наявності
- Код: 57100605
Стінки для душових кабін Radaway Arta Kdd B 38616203-01L+38616103-01R
97 987 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

