




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Rea Look Black 80x80 REAK7902

Матеріали та якість виготовлення

Функціональність

Додаткові елементи

Розміри
Види душових кабін
Вибираючи кабіну для свого інтер'єру, варто звернути увагу на її властивості, матеріал і функції, які можуть істотно вплинути на комфорт щоденного використання ванної кімнати. Модель Rea Look Black поєднує в собі сучасний дизайн і функціональність, що робить її привабливим вибором для тих, хто планує ремонт або облаштування ванної кімнати.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Rea |
| Мoдель | Look |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 5 mm |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 13 877 ₴
- В наявності
- Код: 149330160
Душова кабіна Rea Look REA-K7902
13 877 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


