
Доставка зі складу 5-10 днів.
П'ятикутний душовий піддон ESTIMA 90x90 Schedpol Schedline
Серія створена для людей, які цінують високу якість, комфорт у використанні та незмінну стилістику. Душові піддони можуть бути встановлені на підлозі або втоплені в неї, забезпечуючи зручний безпороговий прохід до ванної кімнати. Технологія, використана в серії, приносить багато практичних переваг.
Кат. № 3SP.E1PK-9090
Довжина 90 см
Ширина 90 см
Висота 4,5 см
Глибина 2,5 см
Матеріал: санітарний акрил
Колір: білий
Спосіб монтажу: на підлогу, в підлогу (врівень з підлогою)
Діаметр зливу: 90 мм
Особливості душового піддону:
15 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Переваги технології:
Можливі додаткові аксесуари, які можна придбати окремо:
* акрилова панель 9см
* рама на замовлення
* Монтажна база ST100
* діаметр сифона 90 мм
* ущільнювальні аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Schedpol |
| Тип | Z brodzikiem |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 17 342 ₴
- В наявності
- Код: 112572387
Піддон для душової кабіни Schedpol Schedline Collection Estima 3SPE1PK9090
17 342 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

