
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла прозора душова кабіна 90х90 Deante Funkia KYP 051K + піддон
Напівкругла кабіна
Седловий басейн:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Deante |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 14 411 ₴
- В наявності
- Код: 40189390
Душова кабіна Deante Funkia Standard New KYP_051K + KTA_053B
14 411 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
