




Доставка зі складу 5-10 днів.
ДУШОВА КАБІНА
НАПІВКРУГЛИЙ 80х80 см
Прозоре СКЛО Zarya Black
В КОМПЛЕКТІ АКРИЛОВОГО ДУШОВОГО ПІДДОНУ
ТОНКИЙ/НИЗЬКИЙ В ЧОРНОМУ КОЛЬОРІ
СТРУКТУРА НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ
І СИФОН
Характеристики продукту
Магнітний ущільнювач дверей
Можливість від’єднати та відкинути двері
Коригування стін, вирівнювання нерівностей стін
Легке та тихе розсувні двері
Двійні ролики найвищої якості
Пропонуємо вашій увазі повний набір з чудовим душовим піддоном Axim чорного матового кольору зі структурою з натурального каменю 80x80 см від відомого польського виробника
ТЕХНІЧНІ ДАНІ КАБІНИ:
- Розміри: 80 x 80 см
- висота: 190 см (без піддону, з піддоном 194,5 см)
- Ширина входу: 43 см
- безпечне скло товщиною 5 мм
- З покриттям ProClean полегшує утримання кабіни в чистоті
- Профіль: ЧОРНИЙ
- Колір скла: прозоре/прозоре
Санітарний акрил зі спеціально розробленою структурою в чорному матовому покритті, ідеально імітує естетику натурального каменю. У поєднанні з сучасною формою душових піддонів це дозволяє створити винятково дизайнерський продукт, який ідеально підійде для вимогливого інтер’єру, наприклад ванної кімнати.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Душового піддону:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Besco |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 21 639 ₴
- В наявності
- Код: 165645440
Душова кабіна Besco Zarya 80x80 ZB-AX-80-190
21 639 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






