



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast KPL-KP4/TX5b-80/165-S 80 см 602271035238401
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Sanplast |
| Мoдель | TX |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 27 676 ₴
- В наявності
- Код: 43352852
Душова кабіна Sanplast KPL-KP4/TX5b 602-271-0352-38-401
27 676 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
