
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душові кабіни ARTECO виготовлені з безпечного 5-мм прозорого, загартованого скла, захищеного захисним покриттям CleanPro, яке запобігає відкладенню накипу та бруду, завдяки чому їх легко підтримувати в чистоті.
Cersanit Arteco S601113

Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Cersanit |
| Мoдель | Arteco |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 5 mm |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 21 265 ₴
- В наявності
- Код: 85011257
Душова кабіна Cersanit Arteco 80см S601-113
21 265 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
