

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла душова кабіна Trendy Feria 90х90х185 скло прозоре з покриттям К-0524 БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!!!
Сучасний дизайн профілів без недоступних кутів полегшує прибирання салону.
Подвійні шарикопідшипникові ролики мають функцію розблокування та регулювання.
Виготовлені з металу, зручні ручки характеризуються високоякісним хромованим покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 185 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Feria |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 5 mm |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 27 020 ₴
- В наявності
- Код: 94741280
Душова кабіна New Trendy Feria K0524
27 020 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
