


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SANPLAST KPL-L-KP4/TX5B-80X100-S

Кутові напівкруглі асиметричні душові кабіни Kpl-KP4/TX5b з розсувними дверима стандартно заповнені загартованим безпечним склом товщиною 5 мм із модифікацією поверхні скла Glass Protect. Ходова система заснована на комплекті подвійних опорних роликів, встановлених у склі, і подвійних знімних нижніх роликів. Герметичність забезпечується магнітним ущільнювачем. Естетичні хромовані ручки забезпечують зручне ковзання дверей. Кабіни оснащені акриловими душовими піддонами глибиною 5 см з сифоном, ніжками та алюмінієвим кожухом для забезпечення функціонального з’єднання всіх елементів. Продукт доступний у правому або лівому виконанні.

Напівкругла асиметрична кутова душова кабіна-KP4/TX5b з розсувними дверима стандартно має наповнення із загартованого безпечного скла товщиною 5 мм із модифікацією скляної поверхні Glass Protect._x000D_ Ходова система заснована на комплекті подвійних опорних роликів, встановлених у склі, і подвійних знімних нижніх роликів._x000D_ Герметичність забезпечується магнітним ущільнювачем._x000D_ Естетичні хромовані ручки забезпечують зручне ковзання дверей._x000D_ Кабіни комплектуються акриловими душовими піддонами глибиною 5 см із сифоном, ніжками та алюмінієвим кожухом для забезпечення функціонального з’єднання всіх елементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 205,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanplast |
| Мoдель | TX |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 33 097 ₴
- В наявності
- Код: 43352923
Душова кабіна Sanplast TX kpl-L(P)-KP4/TX5b 602-271-0300-01-401
33 097 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
