


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна KP4/TX5b-90-S+BPza sbW0 блискуче срібло W0
Кутові напівкруглі душові кабіни KP4/TX5b+BPza з розсувними дверима стандартно заповнені загартованим безпечним склом товщиною 5 мм із модифікацією поверхні скла Glass Protect. Ходова система заснована на комплекті подвійних опорних роликів, встановлених у склі, і подвійних знімних нижніх роликів. Герметичність забезпечується магнітним ущільнювачем. Зручне ковзання дверей можливе завдяки естетичним хромованим ручкам, які також можуть виконувати функцію вішалки. Кабіни укомплектовані вбудованим акриловим душовим піддоном глибиною 5 см з сифоном.
У набір входить:
- кабіна
- вбудований піддон BPza
- ніжки для душового піддону BPza
- сифон.
+Технічні дані
Повні розміри (мм)| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 203 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 29 442 ₴
- В наявності
- Код: 43352899
Душова кабіна Sanplast KP4/TX5b-90-S+BPza sbW0 602-271-0262-38-401
29 442 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
