

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

ДУШОВА КАБІНА та ПІДДОН асиметрична срібляста права Sanplast 80x100см
Кутова асиметрична душова кабіна в правильному виконанні. Виготовлений із дуже міцного загартованого скла товщиною 5 мм.
Технічні дані
Асиметричний дизайн
Розміри та висота
Міцне загартоване скло
Легке очищення
Магнітні пломби
Повне обладнання
Душова кабіна Sanplast TX 80x100 см набір-P-KP4/TX5b асиметрична розсувна права з піддоном, глянсове срібло/прозоре скло 602-271-0300-38-401
SANPLAST – провідний виробник душових кабін та ванн у Польщі!
Шлях до успіху
Sanplast
Основні переваги бренду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanplast |
| Мoдель | TX |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 32 869 ₴
- В наявності
- Код: 146805510
Душова кабіна Sanplast Tx 602-271-0300-3
32 869 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
