

Доставка зі складу 5-10 днів.
ДУШОВА КАБІНА та ПІДДОН асиметричний лівий срібний Sanplast TX 80x100см
⭐Кутова асиметрична душова кабіна розміром 80х100 см і висотою 205,5 см в лівому виконанні. Скляний візерунок видно нижче.⭐
Виготовлений із дуже міцних матеріалів і загартованого скла товщиною 5 мм. Це робить його надзвичайно міцним і стійким до перепадів температури, а також до тріщин, саден, подряпин і стирання.
Оснащений знімними дверцятами, вкритими інноваційним покриттям Glass Protect, що робить прибирання легким і швидким. Герметичність кабіни забезпечується магнітними ущільнювачами.
В набір входить білий акриловий душовий піддон, сифон, рама та алюмінієвий корпус.
Технічні дані
⚙️ Висота (мм): 1900
⚙️ Колір профілю: БЛИСКУЧИЙ СРІБЛИСТИЙ
⚙️ Товщина скла (мм): 5
⚙️ Серія: TX
⚙️ Матеріал: ЗАГАРТОВАНЕ СКЛО
⚙️ Оздоблення/декор: ТРАФОРАТ НА СКЛІ
⚙️ Варіант дверей: ЛІВА
⚙️ Функція масажу: НІ
⚙️ Вага брутто (кг): 60
✅ Кутовий, асиметричний дизайн
Розроблена як кутова душова кабіна асиметричної форми, що робить її придатною для ванної кімнати різних розмірів.
✅ Розміри та висота
Він пропонує розміри 80x100 см і висоту 205,5 см у лівій версії, що забезпечує достатній простір для комфортного користування душем.
✅ Довговічні матеріали
Виготовлений із міцних матеріалів і загартованого скла товщиною 5 мм, що робить його стійким до перепадів температур, тріщин, саден, подряпин і стирання.
✅ Легко чистити
Знімні двері та покриття Glass Protect. Двері знімні, а їхня поверхня вкрита інноваційним покриттям Glass Protect, що полегшує прибирання та підтримку кабіни.
✅ Герметичність кабіни
Магнітні ущільнювачі забезпечують герметичність кабіни, завдяки чому ванна кімната залишається сухою.
✅ Повний комплект
Набір включає білий акриловий душовий піддон, сифон, раму та алюмінієвий корпус, що полегшує установку та гарантує, що користувач отримує повне рішення.
✅ Естетичний зовнішній вигляд
Кабіна має естетичний вигляд, який може бути привабливим для людей, які шукають елегантні рішення для ванної кімнати.
SANPLAST
Душова кабіна Sanplast TX 80x100 см комплект-L-KP4/TX5b асиметрична висувна ліва з піддоном, глянцевий сріблястий/трафаретний друк W15 602-271-0290-38-231
Трафаретни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип введення | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 32 642 ₴
- В наявності
- Код: 43352902
Душова кабіна Sanplast W15 602-271-0290-01-231
32 642 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

