

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast KPL-P-KP4/TX5b-80x120-S sbW0 602-271-0330-38-401
Специфікація
Функції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanplast |
| Мoдель | TX |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 34 168 ₴
- В наявності
- Код: 43352931
Душова кабіна Sanplast 602-271-0330-38-401
34 168 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
