

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна KP4/TX5b-100-S+BPza sbW15 срібляста глянцева W15 ???? Напівкруглі кутові душові кабіни з розсувними дверима KP4/TX5b+BPza стандартно мають наповнення із загартованого безпечного скла товщиною 5 мм із модифікацією поверхні скла Glass Protect. Ходова система заснована на наборі подвійних опорних роликів, встановлених у склі, і подвійних знімних нижніх роликів. Герметичність забезпечується магнітним ущільнювачем. Естетичні хромовані ручки, які також можуть виконувати функцію вішалки, дозволяють легко зсунути двері. Кабіни укомплектовані вбудованим акриловим піддоном із сифоном глибиною 5 см.
Повні розміри (мм)| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Sanplast |
| Мoдель | TX |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 37 688 ₴
- В наявності
- Код: 57103019
Стінки для душових кабін Sanplast W15 602-271-0270-38-231
37 688 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
