

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ДУШОВА КАБІНА OLTENS BREDA 90X90 СМ КВАДРАТНА МАТОВА ЧОРНА/СКЛО 20006300
- ширина (збоку): 87,5-89 см
- ширина входу: 48,1 см
- зріст: 195
- двокомпонентні розсувні двері на роликах
- настінні профілі з регулюванням 15 мм
- колір профілю: чорний матовий
- загартоване прозоре скло товщиною 6 мм з покриттям SmartClean
- можливість зняти двері для ретельного очищення
- печатки та магнітні стрічки
- кабіна, пристосована для установки з піддоном або без, підходить для піддонів розміром 90x90 см
УВАГА! У зв'язку з економічною ситуацією заявлений термін доставки може бути продовжений, уточнюйте наявність перед покупкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Oltens |
| Мoдель | Breda |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 38 103 ₴
- В наявності
- Код: 142473402
Душова кабіна Oltens Breda 20006300
38 103 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
