




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПРЯМОКУТНА КАБІНА
НОВА VARIA 100x90x190
Серія душових кабін NEW VARIA від New Trendy – це класична елегантність. Мінімалістичний характер кабіни є результатом поєднання хромованих елементів з великими гладкими скляними поверхнями. Необроблені, економічні за формою, сучасні та унікальні - це нова колекція НОВИХ кабін Varia
Розміри до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 98,5-100 см
Діапазон регулювання B 88,5-90 см
Розмір C 45,5 см
Розмір D 42 см
Зріст H 190 см
2 роки гарантії
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 38 370 ₴
- В наявності
- Код: 62249265
Душова кабіна New Trendy New Varia D-0189A/D-0102B
38 370 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



