




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна прямокутна з розсувними дверима серії New Varia 120x90x190 см з прозорого скла з піддоном Columbus 120x90x14 см New Trendy
Розміри:
Інформація про душову кабіну:
Кабіна універсальна (ліво-права установка)
Особливості серії New Varia:
Технічна інформація:
** На аукціоні продається кабіна New Varia з прозорим склом
Захисне покриття скла:
Покриття Active Shield - стандарт
Акриловий душовий піддон Columbus на рамі 120x90x14 см New Trendy в комплекті
Розміри душового піддону:
Інформація про душовий піддон:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 40 526 ₴
- В наявності
- Код: 62249268
Душова кабіна New Trendy New Varia D-0190A/D-0102B
40 526 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





