
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast Basic Complete KCKP4+Basic+BPza Half-round 90X90X202cm Transparent (6024600930014B0)
Розміри та конструкція
Тип і функціональність дверей
Основні функції продукту
Sanplast Basic Complete KCKP4+Basic+BPza багате оснащенням, що підвищує його функціональність і комфорт використання. Завдяки використанню сучасних рішень в системі водіння, використання салону стає суцільним задоволенням. Використання нижніх профілів полегшує монтаж і забезпечує стійкість, а значить, кабіна точно виправдає очікування навіть найвибагливіших користувачів.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Sanplast |
| Мoдель | Basic Complete |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
- Ціна: 56 520 ₴
- В наявності
- Код: 102406267
Душова кабіна Sanplast Basic Complete 602-460-0930-01-4B0
56 520 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
