

Доставка зі складу 5-10 днів.
Біде Ideal Standard Tesi, підвісна установка, біле T457001 Біде підвісне, біле - розміри: довжина: 53 см, ширина: 36 см, висота: 30 см. Біде для ванної Tesi T457001-характеристики: біде з прихованим кріпленням, включаючи набір для прихованого кріплення (TT0299598). біде з отвором під змішувач, докуповуються окремо: кран для біде, рама біде, мат, установка: підвісна (на раму), колір: білий. Ideal Standard — це бельгійська компанія, що базується в Завантемі, і працює вже понад 100 років. Його діяльність в основному спрямована на ринки Європи та Латинської Америки. Виробник пропонує в основному рішення для ванної кімнати, такі як арматура, ванни, сантехніка та широка кераміка для ванної кімнати. Розробляючи свою продукцію, Ideal Standard зосереджується на таких цінностях, як дизайн, функціональність і ергономічність, і великий досвід виробника допомагає досягти цих цілей. Ideal Standard неодноразово отримував нагороди за унікальний дизайн. Технологія Aquablade і FirmaFlow – лише деякі з патентів Ideal Standard, які визначають напрямок розвитку продукції в галузі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Марка | Ideal Standard |
| Метод складання | Wiszące |
| Форма | Owalne |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 10 885 ₴
- В наявності
- Код: 46606907
Біде Ideal Standard Tesi T355201
10 885 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

