
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісне біде Oltens Hamnes з покриттям SmartClean біле 46504000
довжина 52 см ширина 35,5 см висота 37 см білий колір з покриттям Oltens SmartClean SmartClean Біде має спеціальне покриття OLTENS SmartClean. Це значно полегшує змивання забруднень і дозволяє легко і швидко підтримувати біде в чистоті. SmartClean
Покриття SmartClean, яке використовується в кераміці Oltens, дозволяє легко чистити. Ознайомтеся з розмірами біде: ТЕХНІЧНЕ КРИСЛЕННЯ ЗМІСТ НАБОРУ Перевірте, що входить в пакет: керамічне бідебіде інструкція по монтажу ПРО ВИРОБНИКА Захисне покриття: є В комплекті: біде Колір: білий Установка: навісна Назва покриття: SmartClean
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Марка | Oltens |
| Метод складання | Wiszące |
| Мoдель | Hamnes |
| Форма | Owalne |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 13 742 ₴

