

Доставка зі складу 5-10 днів.

•- колір: білий (Weiss Alpin) - ширина: 37,5 см - глибина: 56 см - висота: 27 см - підвісна модель - вага: 19 кг - з клапаном, що закривається, з керамічною пробкою - з 1 перфорованим отвором для змішувач - з переливом - сучасний, мінімалістичний дизайн - високий комфорт використання - інноваційні технології полегшують використання виробу - монтажний набір для прихованого монтажу в комплекті - матеріал: санітарна кераміка - захисне покриття Ceramicplus - кераміка міцна, стійка до подряпин, гігієнічна, стійка до кислот і лугів
• Біле біде від бренду Villeroy & Boch із серії Subway 3.0. Розміри виробу 37,5 х 27 х 56 см. Біде з переливом і одним перфорованим отвором під змішувач. Виріб призначений для підвісної установки, в комплект входить монтажний набір. Із захисним покриттям CeramicPlus, яке зменшує прилипання бруду. Кераміка міцна, стійка до подряпин, гігієнічна, стійка до кислот і лугів. Біде з незмінним і мінімалістичним дизайном ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої ванної кімнати • Однак біде Villeroy & Boch Subway 3.0 - це не тільки естетика та чудова якість, але, перш за все, це сучасні рішення та інновації. технології, що використовуються в ньому, як-от раніше згадане захисне покриття CeramicPlus.• Надійна робота виробу гарантує його тривале та безвідмовне використання. Ми також рекомендуємо вам ознайомитися з усім асортиментом продукції бренду Villeroy & Boch та асортиментом інших виробників, які також є в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Метод складання | Wiszące |
| Мoдель | Subway 3.0 |
| Форма | Owalne |
| Ширина | 56 cm мм |
- Ціна: 22 897 ₴
- В наявності
- Код: 111954641
Біде Villeroy&Boch Subway 3.0 447000R1
22 897 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

