
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
•- колір альпійський білий- з 1 отвором під кран- з отвором для переливу- монтажний набір в комплекті- виготовлено з сантехнічної кераміки- приховані кріплення- антибактеріальне покриття PureGuard, яке легко миється
• Біле біде з серії Essence від Grohe. Виріб призначений для стоячої установки. Біде з одним отвором під змішувач і переливним отвором. З антибактеріальним покриттям PureGuard, яке легко чистити. Надійна якість виготовлення продукту гарантує його тривале та безперебійне використання.• Радимо також ознайомитись із усім асортиментом продукції бренду Grohe та асортиментом інших виробників, які також є в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Марка | Grohe |
| Метод складання | Stojące |
| Мoдель | Essence |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 21 586 ₴

