
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісне біде GEBERIT ACANTO KeraTect, біле 500.601.01.8 Підвісне біде Geberit Acanto, приховані кріплення Характеристики виробу: ширина: 35 см, довжина: 51 см, висота: 29 см підвісний перелив для одинарних змішувачів з гнучкими з’єднувальними шлангами отвір під кран закрита форма приховане підключення до води приховане кріплення інсталяційний комплект входить простий монтаж завдяки розпірному кронштейну Geberit типу EFF3 для біде спеціальна глазур Geberit KeraTect® забезпечує тривалий захист керамічних поверхонь: вона гладка, стійка до бруду, а отже проста у догляді матеріал: сантехнічна кераміка колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 51 cm мм |
| Марка | Geberit |
| Метод складання | Wiszące |
| Мoдель | Acanto |
| Форма | Owalne |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 18 802 ₴
- В наявності
- Код: 154927731
Біде GEBERIT ACANTO KeraTect 500.601.01.8
18 802 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
